| Danut4 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste cantareti/cantarete house, hard rock, rock.
Da inca sa mai cante.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

~House~:Kriss, Bob Taylor feat Alessia, Thaya, Pitbull, Neylini, Jay Sean, Geo DaSilva, Deepside Deejays, Deepcentral, Connect-R, Dj Alexunder Base, Eduard Maya, Ella Rose, Inna, Tom Boxer, Mossano, Morris.
~Rock~:Elvis Presley, Chester Bennington, Frank Black, Bono, Brandon Flowers, Elliott Frisby, Ben Gibbard, Ian Gillan, John Lennon, Gary Lightbody, Joel Madden, Sananda Maitreya, Marilyn Manson, Chris Martin, Nick McCarthy, Paul McCartney, Freddie Mercury, Chino Moreno, Jim Morrison, Morrissey, Shannon Noll, Conor Oberst, Davey Pattison, Steve Perry, Robert Plant, Iggy Pop, Elvis Presley, Joey Ramone, Lou Reed, Trent Reznor, Tyson Ritter, Ed Roland, Axl Rose, Johnny Rzeznik, Claudio Sanchez, Bon Scott, Robert Smith, Joe Strummer, Steve Tyler, Eddie Vedder, Tom Verlaine, Jaime Villarreal, Roger Waters, Gerard Way, Lauri Ylönen, Thom Yorketonguetongue

7 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Papa Roach e?

| AleandraIleana98 a răspuns:

House = inna, basshunter,
rock paramore linkin parca
hard nu stiu nici nu ascult sorry

| sweetlips a răspuns:

Paramore, Linkin Park, Cinema Bizarre, Dir en grey, Tokio Hotel, Rammstein... Astea ask eu... Sper ca-ti plac! See Ya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toki hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punk rock.paramore,linkin parca, my chemical romance, avenged savenfuld, green day, the rasmus, vampire weekendhappyhappyhard rock...ac/dc,metalica,lethermouth.si cam atat cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun pentru hip hop Puya
si rock tochio hotel
si house inna e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poate fii Lady Gaga ca din cate vad toata lumea o uita si ea este cea mai tare!winking