| Eu4EverX a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se numeste melodia cu versurile urmatoare ca am uitathappy :" Imi suna telefonul n-a mai sunat demult 0743 deja imi suna cunoscut raspund alo cine e si imi inchide scurt poate a format gresit sau poate suna din nou spun alo si o voce cunoscuta imi spune buna sunt eu"

Dau fundita"D

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Connect-r feat Alex -Daca dragostea dispare

| Summer Memories a răspuns:

Imi cere sa o scuz...sa o iert pentru deranj.raspunsul meu final e: "Sunt Connect' R, dupa beep lasati mesaj" big grin

| Miruna3094 a răspuns:

Connect-r ft Alex
daca dragostea dispare

| i.love.me a răspuns:

Imi spune caregreta si ca ar fi misto sa discutam la o cafea...-ai uitat ca'mi face rau?

| theStar a răspuns:

Imi zice: am realizat ca doar cu tine pot sa fiu. ii zic: nu te`ai uitat la ceas sa evzi cat e de tarziu?

| Alina_5575 a răspuns:

Connect-r ft Alex -daca dragostea dispare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex feat Connect R - Daca dragostea dispare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex & connect-r daca dragostea dispare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
De la alex velea si conecter "daca dragostea dispare"

Răspuns utilizator avertizat
| radu_8253 a răspuns:

Alex ft conecter dragoste la prima vedere

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| musterrl a răspuns:

Connect-r cu alex-daca dragostea dispare