| I0am0on0the0lost0highway a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde pot lua melodia Round & Round de la Selena Gomez? Dau Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| mihamihaela1234 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......m-mp3.html
:*fundita...:X

4 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......m-mp3.html
Astepti 15 secunde apoi dai „download" :)

| darkhell217 a răspuns:

Iti fac eu rost, adauga-ma pe mess daca vrei la darkhell217

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe net asa :download bee selena gomez round and round si iti da acolo mai multe rezultate si dai la primul dupa te pune sa iti alegi de unde vrei sa dawnloadezi si iti alegi dupa te pune sa bagi un cod ppe care il ai acolo si iti deschide o alta pagina si dai save astepti sa se descarce si gata!big grin sper sa iti fi fost de folos pa :*