| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Selena Gomez round and round?

7 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Imi place. Dar cel mai mult imi place Naturally:X. Oricum Selena e cantareata si actrita mea favorita. E o scumpa:X

| AnonymousMm a răspuns:

Si mie imi place mult de tot
:*

| alessutz11 a răspuns:

Mie imi place foarte mult, la fel considera si cea mai buna prietena a mea, dar ea spune ca o copiaza intr-un fel pe Lady Gaga. N-am priceput in ce sens si nici ea nu stie sa-mi explice. laughing

| BubbleGumyy a răspuns:

Mie

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Miebig grinwinkingtie?

| RainbowChaser a răspuns:

Melodia e faina...big grin

| summergirl25 a răspuns:

Imi place melodia Round And Round, desi preferata mea este Who Says! Imi plac toate melodiile Selenei!