| Delyaa a întrebat:

Imi spuneti va rog niste piese in spaniola faine?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asculta Julio Iglesias. E fenomenal.

| JeSa a răspuns:

Bebe - "Siempre Me Quedará", îmi place foarte mult:), se merită:P
http://www.youtube.com/watch?v=ibc3p4HpEnE&feature=related

| ioana181 a răspuns:

Imi place mult trupa El Canto Del Loco si El Sueno De Morfeo. Asculta de la ecdl - la madre de jose, peter pan si de la esdm - ojos de cielo, amor de sal. Ar mai fi: marcas de ayer, d'paso - la mirada, BNK - fiera (din acorralada), BNK - te quise olvidar, Axel FERANDO - AMO...

| Mjdolhfi a răspuns:

David bisbale-digale
makano-te amo
enrique iglesias-bailamos
enrique iglesias canta misto in spaniola:X:X:X

| User a răspuns:

D'alea de la rbd:-&

| Ionutzsa a răspuns:

Ivy Queen feat. Divino - pobre corazon :x
-> http://www.youtube.com/watch?v=-mWrDO0b4fw&feature=related

| Malvina24 a răspuns:

Orice de la rbd! am si eu multe in calculator deoarece si mie imi plac! dar nu stiu cum se numesc! malvynutza_woodytzu_forever(intrii si ti le dau cu mare placere)

Răspuns utilizator avertizat
| yoyodedeea a răspuns:

Tiziano Ferro Feat. Anahi Dulce Maria RBD – El Regalo Más Grande

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Gloria-Hoy

| flaviak a răspuns:

Pee Wee-Cumbaya

| Delyaa explică:

Ms paul27 dar pe alea e stiu. m-am referit la piese de la alti artisti precum thelia sau tito el bambinobig grin