| JustMYeg8 a întrebat:

În calitate de ascultători de rock,rap sau idk,alt gen de muzica(fara manele),ati dansa pe manele la o petrecere,eventual cu prieteni?
Am multi colegi care spun ca detesta manelele,si ca ei sunt mari ascultatori de rap,si cand colo, la vreun banchet sau petrecere "se rup" pe acest tip de muzica.
Voi cum ati reactiona? happy

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Nu dansez pe manele.Si nu dansez pe nimic.Nu-mi place sa dansez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot tolera orice gen de muzică. Nu sunt genul cum e o colegă de a mea, care zicea că refuză să meargă la o petrecere pentru că nu-i plac manelele și muzica aia comercială, ea fiind rockeriță.
Tolerez și maneaua și populara și orice gen, cu toate că nu aș da vreodată de bunăvoie play la vreo melodie de acest gen.
De dansat mai rar, dar mai o fac din când în când, mai ales dacă-s beat.