| BlueBaby a întrebat:

In seara aceasta a fost pe WILL FM o melodie ft frumoasa:X pacat ca nu-i stiu numele, poate puteti voi sa ma ajutati...este pop-rock, cu siguranta veche de ceva ani si canta un barbat si apoi o femeie. Singurele versuri care mi le aduc aminte sunt : She's got the look/na na na na na (cam de 10 ori) She's got the look. Mersi frumos:*

2 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Roxette - joy ride happy

| BlueBaby explică:

Hei:* mersi frumos...nu e joy ride, dar tot roxette e:* melodia se numeste The look