| george_6376 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au iubit formatia Vama Veche si care inca o iubesc:

Stie careva cine e tipa cu par cret din videoclipul Nu am chef azi? E actrita?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vlad Mares.Si apropo tipa cu parul cret este TIP.Este actor.

| lays a răspuns:

laughing)nu stiu despre cine e vb, dar m-a amuzat darriorolling on the floor)cum sa nu observe. godstraight face

| george_6376 explică:

Frate, esti nebun? ia si convinge-te http://www.youtube.com/watch?v=w_4nLtYqtyc

e o femeie ce dracu! este tudor chirila cu parul mare si cret si mai e o fata cu parul exact ca al lui ...nu mai exista niciun tip! e o poveste despre un el si o ea, nu despre 2 gay, ce dracu, cat de orb sa fi sa ti se para fata aia delicata un barbat.

ori tu habar n-ai de vama si de cantec si vb asa?