| mODIN a întrebat:

Intrebare pentru cei cu gusturi in muzica:
1.Care e trupa/cantaretul favorit.
2.Ce perioada muzicala preferati?(Anii '60;'70 etc.)
3. Daca ar fi sa alegeti un gen, care ar fi acela?

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Indecis. Sunt multe; Sabaton,Royksopp,Pearl Jam,Dream Theater, Pink Floyd, Rammstein, Sepultura, Black Label Society etc.

2.80's and 90's.Thrash,grunge,death-ul se naste, heavy-ul prinde contur, mai ales in Europa.Aia era! Nu tuferea aia anala cu Beatles si pacifistii.

3. Power sau melodeath.Imi place mult si electro-ul facut cu mult cap, care nu e dansabil.

| DarQueen a răspuns:

1. Nu se poate spune, nu fac discriminări sau diferenţe între legende.
2. Anii 80 şi începuturile anilor 90.
3. Rock

| RockNbeer a răspuns:

1)Greu de ales, defapt...imposibil.
2)80-90
3)Metal&Rock

| Duucu a răspuns:

1)Am mai mulți din diferite genuri.
Jari Maenpaa din metal, Brian Johnson din rock, Brad Paisley din country, Ray Charles din jazz.
2)Căt mai vechi, prefer 60, 70, merge și 80.
3)Country metal laughing
Sau country rap

| greyhound a răspuns:

AC/DC
Anii '80
Rock

| Vans a răspuns:

1. Lala band şi Salam.
2. de la 2013 încoace
3.Manelele

| michelia a răspuns:

1. trupa : 30 Seconds to Mars
interpret/a : Etta James

2. Depinde in ce mood sint, dar mai degraba anii '90 -2000; cel mai putin imi plac anii '80, de fapt perioada disco.

3. Pop, rock clasic, blues, jazz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Selena Gomez
2. 2014
3. Populară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Metallica/James Hetfield
2. Anii '80
3.Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Intrebare ce nu merita raspuns din partea mea pentru ca sunt cu dulumu' dar printre care se enumera si Mikkey Dee, Guthrie Govan.

2. 90.

3. Metale grele, dure, negre, melodice si simfonice. big grin

| FearOfTheDark a răspuns:

1.Sa zicem Megadeth.
Dave Mustaine,Alexi Laiho, Kerry King, Chuck Schuldiner, Jeff Hanneman, Cliff Burton, Mike Portnoy sunt cativa artisti pe care eu ii apreciez pentru munca depusa in scopul de a ne incanta auzul.
2.'70;'80.
3.Thrash Metal.

| MaskOfSanity a răspuns:

1. Finntroll/Mathias Lillmåns.
2. Cel mai mult, după '80.
3. Probabil folk metal.

| Lady21 a răspuns:

1. Hollywood Undead.
2.Anii din 2009 in coace.
3.Rap-rock

| BlackAndWhiteRainbow a răspuns:

1. Lista este prea lungă. xD
2. Anii '80 - 90
3. Metal & Rock