| anutza135 a întrebat:

Jake din titanic a murit?

Răspuns Câştigător
| Springflower2020 a răspuns:

Da, din pacate. A stat cu Rose alaturi de el, dar o roaga sa se suie pe o bucata de epava, iar el ramane in apa, tinand-o pe Rose de mana. Jake ingheata, iar Rose, desi aproape inghetata si ea, lupta sa se salveza asa cum ii promisese lui Jake. Sare in apa si gaseste un fluier cu care cheama barcile ce se intorceau dupa oamenii din apa. Dar Jake moare...

7 răspunsuri:
| Springflower2020 a răspuns:

Da, din pacate. A stat cu Rose alaturi de el, dar o roaga sa se suie pe o bucata de epava, iar el ramane in apa, tinand-o pe Rose de mana. Jake ingheata, iar Rose, desi aproape inghetata si ea, lupta sa se salveza asa cum ii promisese lui Jake. Sare in apa si gaseste un fluier cu care cheama barcile ce se intorceau dupa oamenii din apa. Dar Jake moare...

| Mony a răspuns:

In film dacrying Ce tristcrying

| madda9588 a răspuns:

De ce nu pui intrebarea la categoria potrivita?

| SMILIDEEA a răspuns:

In film a murit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din pacate. A stat cu Rose alaturi de el, dar o roaga sa se suie pe o bucata de epava, iar el ramane in apa, tinand-o pe Rose de mana. Jake ingheata, iar Rose, desi aproape inghetata si ea, lupta sa se salveza asa cum ii promisese lui Jake. Sare in apa si gaseste un fluier cu care cheama barcile ce se intorceau dupa oamenii din apa. Dar Jake moare... dar a aparut titanic 2 jake is back

| alina13alina a răspuns:

In film dastraight face