| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

Justin Bieber mai poarta ochelari?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Ochelari nu, dar poarta lentile de conctat.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce? Va e teama ca nu mai arata asa perfect cu ochelari?straight face

Se vede cat il iubiti, il iubiti doar daca arata intr-un anumit fel, daca se imbraca intr-un anumit fel. rolling on the floor

Hai, pa

| cornel a răspuns:

Poarta tangawinking

| cristianorudi7 a răspuns:

Nu stiu

| TheToxicNightmare a răspuns:

Poarta proteza dentara. E transparenta de nu o vede nimeni.

| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) explică:

7h30 am intrebat din curiozitatetongue

| gigiro a răspuns:

Tara piere si baba se piapta-na! Sau crezi ca toata lumea e fan X?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atatea poze cu el cu okelari si poarta si in public
arata super si cu ochelari

| Love23 a răspuns:

Da poarta si eu sunt o fana dar nu as intreba prostii din astea aolo cred ca nu ter vreea justin bieber cum a scris si fata aia de mai jos "poatra sutien laughing"ha ha ai ca asta e buna fato.