| CyberMusic a întrebat:

Justin Bieber sau Eminem? De ce? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Eminem.De ce? Pentru ca e un raper genial. Justin Bieber it's bulshit. Eminem transmite ceva, Justin e un ratat si jumatate, care are fane sub 12 ani, si ce face el nu e muzica, dar Eminem este unul din cei mai buni raperi [sa nu uitam de 2Pac]. Deci, aleg Eminem.Sincer,nu vad rostul acestei comparati, pentru ca Justin Bieber cica ar canta pop/R&B. Eminem canta rap.Cum sa-i compari? Nu au nicio legatura, pana si diferenta de varsta e enorma.Probabil te referi din punct de vedere al popularitati, ori, habar nu am.Caz inchis. Eminem forever.

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

... intrebarea asta NU va ajunge la populare!

| carminaburana43 a răspuns:

Eminem pentru ca e mai axat pe realitate vede si suferinta umana si se identifica cu ea.

| shadybaby a răspuns:

Pacat ca ai pierdut timpul cu aceasta intrebare! justin bieber e egal cu 0 comparativ cu cel mai mare rapper alive.Deci, EMINEM!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Nu prea ascul Eminem, decat foarte putin dar cu siguranta as alege Eminem!

| DeXxa a răspuns:

Ce intrebare inutila.hee hee

| LostInMyDreams a răspuns:

Il compari pe Justin Bieber cu Eminem? Vezi ca nu intra in aceiasi oala.Deci Eminem e la momentul actual unul dintre cei mai tari cantareti de rapp iar Justin Bieber e unul care a aparut dintr-o data pe youtube cu ohhh babyy si cred ca are cele mai multe dislikes de fapt 1, 762, 383 dislikes...Deci cu siguranta il aleg pe Eminem ca macar el transmite ceva prin muzica lui. Poate nu esti de acord cu mine dar e parerea mea.Bafta!

| Smiley a răspuns:

Nici unulwinking

| Visatoarea a răspuns:

Eminem.
Il jignesti daca il compari cu bieber.(am scris cu b mic)

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Il aleg pe Eminem pentru ca a reusit sa fie primul rapper de culoare alba.Imi plac melodiile lui mult love struck

In plus cine l-ar alege pe JB? laughing

Sper ca te-am ajutat happy

| xCat a răspuns:

Eminem!
Justin Bieber nu exista!

| Viki20 a răspuns:

Eminem. Pentru ca el canta... de fapt, nici el nu canta la propriu, dar suna a muzica macar.

| BellaAndreea a răspuns:

Justin Bieber! De ce? Muzica lui este draguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem
De ce? Eminem e un pusti parasit de mic de tata, renegat de toti in copilarie, care a fost nevoit sa se mute din oras in oras pentru ca mama lui nu stiu cum sa intretina mai bine familia...a crescut pe langa personaje rau famate, si cand s-a initiat in lumea rappului toate usile i-au fost inchise din cauza ca era alb...
Si totusi a luptat pentru visul lui si reuseste sa transmita un mesaj de fiecare data cand compune un cantec! Justin Bieber e doar un *** care face fane de 12-13 ani.

| OvidiuOchelaristu a răspuns:

E ca si cum ai zice "ozzy sau guta" laughing