| ßЦßЦ a întrebat:

Kiss fm sau Radio zu?laughing De ce?happy

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rock FM, de mere

| DreamAutopsy a răspuns:

Rock fm.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Nici unul, singurul post de radio pe care îl mai ascult din când în când e Rock FM. De ce? Pentru că doar acolo mai auzi muzică adevarată, în rest doar scânceli, scremete şi orice altceva ce nu seamănă a muzică.

| Afdsa a răspuns:

Nici unul.Prefer melodiile din Winamp-ul meu sau Youtube :).
http://www.youtube.com/watch?v=2wY7cQEJMdM

| hSh3ad a răspuns:

KissFM,deoarece cea mai buna muzica se asculta la kiss!

| .::CyBeR::. a răspuns:

Nici unu, nici altul, Radio21!
De ce?
Pentru ca acolo este cel mai tare Request629:X

| ecstassy a răspuns:

Kiss fm! cel mai tare post radio:X:X:X:X

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Kiss Fm love struck pentru ca are mai multe mel fainelaughing Stilurile : house, pop, dance, r&b.

Merge si Radio zu cu Mihai Morar si Danie Buzdugan si... stilurile sunt : Indie, Pop rock, Alternative, Post rock

Dai funda?:*:*puppy dog eyes

| Nicooooo a răspuns:

Cea mai buna muzica se asculta la Kiss :X:X