| MissAlle a întrebat:

La concertul lui Lady Gaga din Romania au voie cei sub 18 ani?

2 răspunsuri:
| user777 a răspuns:

Da, are voie oricine. Un prieten a cumparat bilete de pe net singur si are 13 ani. Deci daca sunt si pe net si el a putut sa le ia cred ca oricine poate sa le ia si sa mearga la concertul ei. Nu vad de ce nu ar putea si cei sub 18 ani sa mearga. Chiar daca spectacolul ei este mai deochiat, daca parintii sunt de acord ar trebui sa mearga oricine.

| petronya a răspuns:

Cred ca da colega mea se duce si are 14 ani