| SMILIDEEA a întrebat:

La partydul kiss fm era o mel haioasa...nu siu cum se num dar era in genu "am venit aicisa..." era mixata. da-ti link = FUNTA

Răspuns Câştigător
| paula_4238 a răspuns:

Melodia este

free fly-aici sha

sh era remixata.

funda? happy

4 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fQ_XFJKSyDs

oare e asta? stiu ca e faza cu ala la balci da numa remixu asta l`am gasit, poate sunt mai multe si nu le-am gasit eu.

sper ca te-am ajutat:)

| DraPraaHaarp a răspuns:

@Ana scuza`ma ca te intreb dar ce treaba are sean paul so fine cu ceva in genu:'' am venit aicisa''... o melodie mixata?

| Lime a răspuns:

Ups...
Am reeditat raspunsul acesta... La inceput scria "Sean Paul - So fine". Am gresit... acesta era raspunsul la alta intrebare.
Scuze