| Alex10Rujan a întrebat:

La super bingo metropolis era imbracati
Romica Tociu si Cornel Palade in Becali si Borcea si cand melodia Suntem cu gigi becali steaua o iubim imi puteti da un link de unde o pot vedea dau fundita vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia doi sunt niste actori, mascarici de toata jena, si-au batut joc de actorie, au calcat cu picioarele pe ea facand pe mistocarii si clovnii spre deliciul unor naivi care inca au senzatia ca ei dau premiile.
Din cauza unor ca ei au fost teatrele inchise si transformate in sali de mizerii.