| chocolate27 a întrebat:

Luna Amara-Luni de fiere... stie cineva de unde as putea downloada ac. piesa? Nu o gasesc nicaieri straight face

Răspuns Câştigător
| mosi a răspuns:

Http://www.astrismusic.com/audio/luna_amara_-_luni_de_fiere-266547/

dai un click pe download, iar dupa mai dai un click pe descarca fisierul(e o fereastra mica la mijlocul ecranului)

Succes!:D

3 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Da-mi add pe mess: day_one_kid
o am eu piesa. :*

| Derye a răspuns:

Google it.

Luna amara - ungii de drac, e o melodie la fel de buna, apropo. ^o^

| Cristian04 a răspuns:

Pai intri pe acest site www.video2mp3.net si pui acolo link de la melodie de pe youtube (acesta fiind: http://www.youtube.com/watch?v=-kcEts9qj30) dai convert iar apoi download :D.