| vondyyy a întrebat:

M-am pus astazi sa ma culc si am lasat pe disney channel si in momentul acela a intrat o melodie de la Selena Gomez, una lenta, foarte frumoasa. stiti cumva cum se numeste. Dau funda daca chiar doriti!

Răspuns Câştigător
| blackdevil a răspuns:

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song:d fundita?

6 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Nu stiu sigur la ce melodie te referi,pentru ca sunt multe melodii cantate de Selena pe Disney Channel.Dar, in ultimul timp, am auzit-o doar pe asta http://www.youtube.com/watchv=EgT_us6AsDg&ob=av3e.Se numeste Love you like a love song.

| vondyyy explică:

Daaaaaaa, black devil aceasta este!

| Nicolla22 a răspuns:

Love You Like A Love Song:

| crimiru a răspuns:

A year without rain

| Mystico a răspuns:

Cel mai nou fan club Selena Gomez (roman) www.sg-fanclub.forumgratuit.ro