| laurentiu1994 a întrebat:

Ma ajuta cineva cu rezolvarea unei probleme cu un radio pe internet?

2 răspunsuri:
| Daniel_2910 a răspuns:

Foloseste AIMP3, pentru a deschide linkurile, poti sa si inregistrezi muzica de pe radio cu acest program, descarca adresa radio sh deschide cu aceasta programa

| laurentiu1994 explică:

Cred ca m-am exprimat gresit. eu vreau sa imi fac un post de radio. pe internet.cu SAM broadcaster si shoutcast problema e ca am facut exact cum scrie in multe tutoriale pe net si tot nu imi functioneaza...