| ancka a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva sa imi fac propriul post de radio?happy raman datoare ecstasy_liquid

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici un mic sfat cu explicatiile de rigoare www.videotutorial.ro/multimedia/audio/radio

| デイダラくん a răspuns:

Iti trebuie aparatura pentru remixuri, trebuie sa stii sa umblii e destul de usor daca esti familiarizat cu tehnicahappy ...si in primul rand sa cumperi o frecventabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai potrivi cu fratele meu...Si el are aceeasi dorinta ca a ta. M-a zapacit complethappy