| anonim_4396 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu niște versuri pentru un rap battle? Vă rog frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cine zice ala e!"

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Bai fratele meu, rap battle-ul se face pe loc nu cu glume si replici de acasa. Intelegi? Deci nu e deloc bine sa faci asta pentru ca noi iti dam replici despre ușă si el a zis despre pereti. Rap-ul si in special muzica nu e mecanica. Da-i ce iti vine. Baga-ti instrumentale (e mai frumos sa dai singur de un instrumental care sa iti placa) si da-ti pe el. Dume proate, orice si aia e. Mai nou si astia care fac rap battle au dume de acasa si alte porcarii