| wildfirerock a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un playlist pentru banchet? Orice e acceptat, multumesc frumos

2 răspunsuri:
| dezosteron a răspuns:

Asculti si manele daca asculti manele iti sugerez cv mai nou de ex:susanu talent ca 50 cent etc si eu am banchet anul acesta si la mine la banchet se va asculta toate genurile si iti dau un sfat asculta melodii cv cu bass si iti mai dau unul daca ai bunaciuni in clasa incearca un dans pa la miezul nopti mai lent cv ca sa poti sa pui mana pa un fund cv sper ca te-am ajutat bafta multa si distractie placuta la banchet