| GabiGabrielle a întrebat:

Maine, de 1 iunie o sa mergem la scoala?

14 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Depinde si din ce oras esti, in unele se merge, in altele nu. De exemplu, eu sunt din Baia Mare si da, mergem.

| Fvn a răspuns:

Dasad

| geoolina a răspuns:

Eu cred ca nu din cauza ca e 1 iunie si cred ca e si greva

| Psycho a răspuns:

Eu sper că nu laughing dacă e să se meargă, se merge. că 1 iunie nu e zi liberă. nu mergem decât dacă e grevă şi mâine...

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Da, vom merge dar nu se vor face ore. Vom face o activitate cu doamna invatatoare/domnul sau doamna diriginta. Sper ca te-am ajutat!

| asdD a răspuns:

Eu nici azi nu am fost
si nu cred ca nu ma duc toata saptamana
in fn tot timpul si cand nu a fost greva de 1 iunie am stat acasa

| cosmin deejays a răspuns:

Din pacate vom merge dar cred ca nu se fac ore

| alex_9936 a răspuns:

Da. mergem :-s

| miss_2845 a răspuns:

Eu ma duc laughing
Facem party\:d/ ca doar e ziua noastra nubatting eyelashes?
Dar depinde acum dac` esti di iasi sau bucuresti nu cred ac faci big grin, ca e greva generala big grin

| marie a răspuns:

Eu ma duc doar la una din ore...la matelaughing. ma duc toata saptamana o data pe zi.ca majoritatea profilor fac greva numa` asta de mate s`a gasit sa nu faca. dar o sa fie misto.laughing. pe mine nu ma asc ca am 5 note. deci e boonlaughing

| Aηηy a răspuns:

Noi mergem si facem si 5 ore... chiar daca e greva unii profesori nu fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde seti...la noi de exemplu ink suntem in dilema cu asta...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem ma. e greva