| AluPacino a întrebat:

Mi-am pierdut fisierele in cardul de memorie si nu le mai gasesc, am cautat peste tot, am dat si show hidden files si nu le-am gasit. Din 1005 melodii mai am numai 334. Nici sterse nu sunt pentru ca am aceeasi memorie ca inainte pe card. Ajutati-ma va rog, mi-am pierdut prea mult timp ca sa le descarc si pe calculator nu le am. Asadar, dati-mi un program sau ceva idei cu care sa le pot recupera iar.

1 răspuns:
| Deennn a răspuns:

Eu patesc asa cand e numele prea lung al melodiei.
De exemplu la mine daca numele contine mai mult de 68 de caractere imi adauga melodia dar nu mi-o arata in telefon. thinking
Incearca si fa-le numele mai mic, altceva n-am idee.
Bafta.
kiss