| Raul345 a întrebat:

Ce melodii va plac de la : Lady Gaga Katy Perry Miley Cyrus si Taylor Swift?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

De la Lady Gaga
Telephone,dance, judas, alejandro.
De la Katy Perry
Bon apetit, dark horse, Harleys in Hawaii, chained the rhythm, 365.
Iar de la Miley Cyrus
Flowers, nothing break like a heart, who owns my heart, midnight Sky.
Nu ascult Taylor Swift.

| blairelovesmusic a răspuns:

Melodii care imi plac de la Lady Gaga: Just dance, love game, paparazzi, poker face, beautiful dirty rich, bloody mary, g.u.y, manicure, artpop, swine, donatella, fashion, mary jane holland, applause.
Melodii care imi plac de la Katy Perry: cateva melodii populare, printre care Dark Horse, Roar, Bon appetit, chained the rhythm.
Melodii care imi plac de la Miley Cyrus: nothing breaks like a heart, flowers.
Melodii care imi plac de la Taylor Swift: aproape toate.

| KovacsB a răspuns:

Cam multi artisti evrei in titlul intrebarii.