| mirumati a întrebat:

Michael jackson traieste?

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Da traieste, da la 2 metri sub pamant smug

| Dumnezău a răspuns:

Da,alive and kickin'.E pe o insula,cu Tupac,Elvis,Jim Morrison,Kurt Cobain, Bob Marley, Lennon si Freddie Mercury.Joaca sah si beau nectar baietii, cand noi inca mai credem ca sunt morti

| Holocaust a răspuns:

Oare?

| itscloudyoutside a răspuns:

Mda, am auzit şi eu porcăriile alea cum că moartea lui a fost inscenată şi chestii de-astea. De fiecare dată când moare o mare celebritate trebuie să vină nişte deştepţi care să speculeze, aşa că nu te lua tu după toate prostiile, e mort.

| CautNume a răspuns:

Normal, cum sa nu?straight face

| TheBloodyRoses a răspuns:

Cum sa traiasaca? E mort. In pamant. Bagat acolo la racoare. Pe lumea cealalta. Joaca poker in Iad. straight face

| Cristianne a răspuns:

Nu,e mort.
r.i.p Michael Jackson.hee hee

| ofhjkoihusnhf a răspuns:

Prin muzica lui da.

| sorelaaa a răspuns:

Intr-un fel.