| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

Miley cyrus sau selena gomez?

justin biener sau Jonas?

melodia hannah mintana ft david archuleta-i wanna know you sau melodia hannah montana ft iyaz-i gonna get this? astepr raspunsuri si dau funditalove struck

Răspuns Câştigător
| XxYoLarisaXx a răspuns:

Miley Cyrus, Justin Bieber:X, hannah mintana ft david archuleta-i wanna know you... fundita plss

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Niciuna, dar totusi ambele big grin
Jonas
amandoua sunt supeeer, dar parca prima imi place mai mult... love struck

pa-pa

| ThinkPink a răspuns:

Selena, jonas si gonna get this

| AnonymousMm a răspuns:

Mie imi placea de Miley Cyrus inainte, insa acum nu imi mai place deloc big grinDeci Selena Gomez. Nu il pot suporta pe Justin Bieber, deci Jonas sunt mai acceptabililaughing. Si din cele doua melodii nu pot alege unabig grinImi plac ambele la fel de multlove struckchiar multlove strucklove struckTotusi as spune ca imi place mai mult Gonna get this pentru ca e mai recenta si nu am ascultat-o foarte mult incat sa ma satur de eabig grininsa si cealalta inca imi placehee hee
happy

| Sabwy a răspuns:

Selena
Jonas
melodia hannah montana ft iyaz-i gonna get this

| andreeaaa1 a răspuns:

Miley cyrus dar si selena golez.jonas
si dintre melodii primawinking

| mika a răspuns:

Miley cyrus
Jonas
melodia hannah montana ft iyaz-i gonna get this

| Blackwoman27 a răspuns:

Selena Gomez, nu o suppr pe miley care si-a ince[ut viata sexuala de la 14 anilaughing
Justin bieber? eu il aleg
Nici o melodie de a lui Hannah Porcanalaughinglaughinglaughinglaughing

| cυρcαкє a răspuns:

1.Miley Cyrus sau Selena Gomez? Aleg : Miley Cyrus
2. Justin Bieber sau Jonas? Imi plac la fel laughing Cred ca aleg : Jonas
3.Hannah Montana feat. David Archuleta-I wanna know you sau Hannah Montana feat. Iyaz-I gonna get this (eu zic ca se cheama melodia: this boy, this girl ) aleg : Hannah Montana feat. Iyaz- I gonna get this

Eu asta aleg imi place mai multbig grin

Pa-pa!

| sweettyyyy a răspuns:

Nici unabig grin
Justin Bieber love struck
Nici una`!big grin

| FaraNumeNuoah a răspuns:

1selena gomez:X

2avand in vedere ca nu il suport pe biberon aleg Jonas:X

melodia hannah montana ft iyaz-i gonna get this?

c0L0r

| Joanne a răspuns:

Miley Cyrushappy

Justin Bieber:X:X:X

Gonna get thisbig grinbig grin

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Miley, jonas 3xcute, mel cu david

| iulli21 a răspuns:

Miley Cyrus, Jonas, dar la ultimele 2 nu pot sa ma hotarasc. :-D

| Cretakeritza a răspuns:

Miley
justin
ft yaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idioato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mileylove struck...Bine-inteles, Jonas, Bieberon e un Gay:d...si We Gonna Get This

| Rooby a răspuns:

Niciunul

| anamaryya_9939 a răspuns:

Hannah montana ft iyaz-i gonna get this?

Jonas

selena gomez

| Andreea_8298 a răspuns:

Miley cyrus sau selena gomez?-niciuna justin biener sau Jonas?-niciunul. mai bine intreaba asa eminem sau.drake.rihanna sau katty perry. skillet sau lifehouse.nu ii mai pune si tu pe astia-nu am nimic cu Bieber chiar bravo lui ca ajuns cineca si a facut multe sasi ajute familia si sa plece din saracie dar ceilalti se cred mari vedete chai nu sunt vai de capull lor laughinglaughing