| tonic11 a întrebat:

Nu inteleg de ce piesa Friday de Rebecca Black a avut asa de multe voturi negative. De ce?

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Pentru ca exista si oameni care asculta muzica pentru calitatea ei, pentru versuri, nu numai ca sa dea din cur pe ea.
Hai sa nu ma apuc sa spun de vocea tipei, ca dupa aia ma intrebi daca am eu o voce mai buna. (Nu ca ar avea vreo relevanta.) Dar pe bune, "melodia" aia e la pamant din toate punctele de vedere. N-are versuri (ca alea nu se pot numi versuri), nu transmite niciun mesaj, deci e comerciala. Nici macar nu stiu cum sa iti explic, mi se pare evident. E oribila.
@SweetGirl979797, mai adevarat e sunetu' ala de apare cand tragi apa.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca e cea mai proasta melodie inventata vreodata si a devenit virala, astfel incat a stiut toata lumea de ea si a intrat pe clip doar ca sa dea dislike.winking

| TeoPT a răspuns:

Pentru că e un rahat de melodie, cântată de o afoană în toată puterea cuvântului și cu versuri la fel de complexe ca ale unui copil de 4 ani. Lămurită?straight face

Baftă

| Warşş a răspuns:

Pentru ca unii nu stiu sa aprecieze melodiile adevaratewinking

Răspuns utilizator avertizat