| waXonwaXoff a răspuns:

Cand am accseat linkul am intrat in paralele pe comy-manele.ro ,am crezut ca de acolo vine maneaua,l-am inchis dar maneaua era in linkul tau.Nu imi plac manele dar ti-as fii spus daca as stii.

| waXonwaXoff a răspuns:

Cand am accseat linkul am intrat in paralele pe comy-manele.ro, am crezut ca de acolo vine maneaua, l-am inchis dar maneaua era in linkul tau.Nu imi plac manele dar ti-as fii spus daca as stii.

| LucianGabriel a răspuns:

Nu mai stiu melodia, nu mai ascult de mult manele, dar era hit inainte melodia, cred ca e L. A

| LucianGabriel a răspuns:

Nu mai stiu melodia, nu mai ascult de mult manele, dar cred ca e L. A, era un hit melodia dar ti-am zis nu mai stiu exact cine o canta

| Miяu a răspuns:

Nu e nici un vers, nu sunt decat niste simple sunete. Remix laughing