| DianaPrepelita a întrebat:

Particip la o emisiune la care am fost invitata sa cant dar din pacate nu am nici o idee de melodie. Spuneti-mi va rog melodii pe care as putea sa le interpretez. Rog seriozitate, si sa-mi dati melodii tinand cont ca sunt in clasa a 8-a. Multumesc. Funda :X

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Celine dion-my hart will go on
rihanna-unfaithful
miley cyrus-butterfly fly away
miley cyrus-the climb
alexandra bruke-hallelujah
pixie lott-use somebody
sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Depinde. Uite o melodie originala, nu care e interpretata de toata plebea, frumoasa si cristalina :
1) http://www.youtube.com/watch?v=fhgwkshotY8 -Hayley Westenra: Dark Waltz
2) http://www.youtube.com/watch?v=fhgwkshotY8 - Katie Knight Adams Riding on the rocks
DEci astea 2 chiar sunt rasunatoare. acum depinde si ce gen iti place, dar astea doua chiar pot sa iti puna vocea in valoare;)
Multa bafta!

| EuPaulA a răspuns:

Rihanna- California King Bed
Celine Dion- My Heart will go on
Pussycat Dolls- I hate this part
Celine Dion- Beauty and beast