| alicecalen_5852 a întrebat:

Pe ce sait pot asculta muzica?

14 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Youtube
trilulilu

funda?

| Iubesc Limonada a răspuns:

You tube

| Minks a răspuns:

Trilulilu, youtube, 220...

| Sakura_4185 a răspuns:

In primul rand se scrie site. oh go on oricum pe youtube poti asculta ce muzica vrei trebuie doar sa scrii cantaretul si numele melodiei. daca ai auzit o melodie in engleza care iti place ff mult poti scrie numele cantaretului numele melodiei si apoi "lyrics" asa iti va arata si cuvintele. poti scrie karaoke pentru a asculta doar ritmul melodiei.repet site-ul se numeste youtube
fundita? puppy dog eyes

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Daca vrei numai audoi incearca www.trilulilu.ro

Have fun! Apropo si eu sunt fan Twilight.

| Teodora20 a răspuns:

BUNA! www.youtube.com sau www.trilulilu.com sau www.220.com Sper ca te-am ajutat!

| toxic112 a răspuns:

Pai cel mai cunosctu site este www.youtube.com dar poti asc si pe www.trilulilu.ro altele nu mai stiu dar iti garantez ca pe youtube gasesti ce melodie vrei... sper ca ti'am fost de ajutor:)

| Maiutza a răspuns:

Din cate stiu eu, cel mai bun, unde gasesty mai multe variante de mel e youtube.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube, triluliu...
http://www.castiga.in/membrii.php?id=17753

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube, fisierulmeu da