| Betty18 a întrebat:

Pe cine ati votat la eurovision? anul asta a fost gratis am votat si eu pe catalin si pe luminita anghellaughingce parere aveti despre melodia playng with fire? poate daca o sa faca vreun show bunicel o sa iasa prin primele 10 ca fata are voce

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am votat pe:
-Paula Seling&Ovi - "Playing with fire";
-Catalin Josan - "Around around";
-Paula&Kamara - "It's not too late";
-Lulu - "Perfect emotions".
Au fost destul de bune piesele. Nu extraordinar de bune, dar bune.winking

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu l-am votat pe Catalin Josan, pe Dalma si pe Sonny Flame si cu Lora.Melodia Paulei Seling e draguta, nu poti zice ca e urata, acum Doamne ajuta sa prindem un loc bun!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe Catalin l-am votat si eu.Melodia castigatoare se remarca prin vocea Paulei Seling si...atat.Iar o sa fim la coada!

| daniDeeDee a răspuns:

Nu cred ca o sa ne facem de ras. happy

nu am putut sa votez. sad

| Razvan a răspuns:

Eu n-am putut sa votez.Am fost surprinsa sa vad ca a castigat Paula Seling, ma asteptam ca Luminita Anghel sa castige. Sper sa nu ne facem de ras ca anul trecuthee hee

| Betty18 explică:

Simona trebuia sa incerci de mai multe ori sa tot dai apelare pana nu iti mai apare retea acupata si la mine a durat cateva minute

| Lora_6439 a răspuns:

Eu am votat pe Sonny Flame si Lora... Da, e ok melodia Paulei. Ne bazam pe faptul ca e o voce buna. Sper sa fie mai bine ca anul trecut happy

| Aries90 a răspuns:

Am votat Paula Seling & Ovi- Playing with fire happy

| simona_6231 a răspuns:

Si eu am vrut sa votez pe catalin josan... dar la mine nu a mershappy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu nu am putut vota anul aceasta.
Mie imi place melodia Paulei si a lui Ovi, show-ul mi se pare bunicel, nu cred ca o sa ne mai facem chiar asa de rau de ras. Sper sa ne clasam printre primele 10 locuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am votat Paula Seling & Ovi- Playing with fire
mi-a placut cel mai mult cum au cantat live happy
inainte sa inceapa vroiam sa ii votez pe Sonny Flame si Lora - Come along da m-am razganditwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am votat pe Catalinbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am votat dar mi-am dorit sa iasa Playing with fire si normal ca ma bucur ca a iesit aceastahee hee. Nu cred ca o sa ne facem de ras, deoarece sunt in stare sa cante live si oricum, show-ul nu prea conteaza, pentru ca anul trecut islanda a iesit pe locul 2 si nu au facut show, deci...Eu zic ca sigur vom lua un loc mai bun ca anul trecuthee hee.