| MalinaH a întrebat:

Pe disney channel acum in 2010 era o reclama cu "'filme de familie" sau asa ceva si pe fundal era o melodie in care zicea can you feel it can you feel it nu stiti cum se numeste melodia? dau fundita.mersi.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Carl a răspuns:

Stiu eubig grin O canta Jackson Five, trupa in care a fost Michael.Aceea e ceva remixat cu voci mai actuale, dar si asta merita ascultata.Scrie pe youtube Jackson five-can you fell itwinking

| Carl a răspuns:

Melodia e cantata de Jackson Five-Can you fell it, dar aceea era remixata, dar merita sa o asculti si pe asta. Sper sa te ajute te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zoooooper