| MalinaH a întrebat:

Pe Disney Channel tot face reclama ce seriale vor avea episoade noi vinerea non-stop, si este si o melodie, si cred ca era ceva cu,, number one,,. Cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Si eu am vazut reclama aia azi, schimband canalele, am ajuns la Disney si am vazut maratonul ala vinerea.
Acum melodia...
Mai multa lume a intrebat pe TPU despre melodia aia.Eu nu cred ca e o melodie, LOL.
E un fel de remix, un fel de melodie speciala pentru reclama, nu cred ca se gaseste asa de downloadat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau nuh stiu dea . app am gasit cel mai tare site cu compuneri ! profu de rom. vre sa ma ia la olimpiada ! uitatziva sh voi ca poate va ajuta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/eminescu/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este o melodie deoarece a mai fost o melodie pe care toti o cautat aceea cu "storry eight" sau ceva de genul si nimeni nu o gasea pana cand sa aflat de ea deci eu cred ca este o melodie doar ca este mai noua poate nu a fost publicata inca...