| Anonimus197568 a întrebat:

Peace TPU! Am si eu o mica/mare problema. M-am apucat de rap si cand vreau sa pun versurile pe beat suna ciudat, nu se potrivesc...defapt nici nu sti cum sa va povestesc. Daca cant alta melodie, care nu e facuta de mine, suna bine. Poate pentru ca stiu cum sa cant acele versuri pe acel beat. Daca ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii despre cum sa pun versurile pe beat sa sune bine, sau despre flow ceva orice. Sunt incepator si pe net nu gasesc nimic si nu cunosc persoane care fac treaba asta ca sa ma ajute. Va dau funda!

1 răspuns:
| Panda_Ravar_1998 a răspuns:

Incearca sa scrii cu beat-ul daca ma intelegi...Nu trebuie sa ai o idee fixa.Gen e sambata si duminica vrei sa scrii o melodie despre foametea din Africa(Sunt cretin stiu) va suna oribil crede-ma.Incearca sa pui pe foaie ce beat-ul incearca sa-ti transmita.