| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Pentru a canta la un instrument trebuie sa si poti canta vocal? I'm just asking pentru ca nu le am cu muzica :v

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu neaparat dar daca ai putea canta vocal ai avea o ureche muzicala mai formata, adica ai intelege notele mai bine...

| Neberius13 a răspuns:

N-are treaba una cu alta, ti-ar fi mai usor da' poti invata si fara. Stiu oameni ce iti canta orice vrei pe-o chitara da' daca-si deschid gura te ia cu dureri de cap

| Saltbae a răspuns:

Nu, nu au legătura între ele. Tu trebuie sa ai ritm, ureche muzicală.