| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Pentru ce gen de muzica optati? Care considerati ca este cel mai apreciat? Eu cred ca-i muzica rap.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ori ce gen de muzică dacă este de calitate.

| CautNume a răspuns:

Eu ascult rock.In Romania, din pacate, cred ca cele mai ascultate sunt manele si dance-ul (chiar daca nu se numesc muzica...).

| FadetoBlack a răspuns:

Rock şi metal, iar cât despre cel mai apreciat gen e house-ul, şi muzica comercială, această nu se încadrează la categoria genuri, dar. nah.

| Mădă0611 a răspuns:

Cel mai apreciat e pop-ul, apoi dance-ul.

| KristalPop a răspuns:

Rock şi metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jazz-ul, Rădăcina muzicii bune=> blues, rock etc.
Ăi' mai în vârstă, gen papa, părinții tăi, chiar și bunici, apreciază rock-ul fiind un gen ascultat pe vremea lor în frunte cu Beatles, Scorpions, Smokie etc. Generația mai tânără cu capul pe umeri sunt adepți ai rock-ului. Recunosc sunt și ăia cu rap-ul destul de apreciați, dar fără "votul" celor înaintați...
Mai sunt unii care adună că*catul(ei o numesc operă de artă) altora, și se înmulțesc ca prin minune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu optez pentru ce-i mai apreciat, optez pentru ce îmi place. Ascult rock şi metal.

| tenshi261 a răspuns:

Pop koreana

| ImiPlacToate a răspuns:

Jazz