| KinderBeeeib a întrebat:

Pentru o chitara electrica (si tinand cont ca sunt incepatoare) :
1. Fender Squier, Ibanez sau Yamaha?
2.Pack sau mai bine le iau cu randul?
Funda.

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib explică:

Ma gandeam la un GRG170DX dar am auzit ca o sa imi fie foarte greu cu tremolo-ul dar macar il pot scoate.E o chitara prea complicata pentru a incepe pe ea?

| h3llboy666 a răspuns:

Cea mai buna chitara electrica este ibanez,pentru ca foloseste cele mai bune tehnologii de foarte mult timp(floyd rose,menghina,doze 'receptive',lemn basswood),tehnologii la care inca lucreaza, au ca artisti cei mai tehnici chitaristi cum ar fi Van Haelen, Joe Satriani, Steve Vai, a fost si John Petrucci.

| h3llboy666 a răspuns:

Pretul intre 600-3500 ron