| dulc3'maria a întrebat:

Pfff.caut o melodie de mult si nu o gasesc delocstraight faceinainte credeam ca o canta doru calota dar acum nici nu mai stiu ce sa cred...pare vocea lui si spune ceva in genul:"lacrimi amare imi curg pe fata fata..."stie candva? am mai intrebat dar nimeni nu a stiut poate am noroc acumsadmulti mi-au zis ca se numeste doru calota-lacrimi de iubire dar nu e de gasit pe niciun sitestraight faceplss helpsad

Răspuns Câştigător
| whitehair a răspuns:

Incearca cu strong, nu se poate sa nu o aiba cineva

5 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

E clar ca nu o sa o gasesc niciodata...sadoricum mersisad

| Ancutsa a răspuns:

Dar stii versurile melodiei? incearca pe youtube. poate o gasesti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelele dauneaza grav sanatatii, schimba genul.

| danene30 a răspuns:

Incearca urmatoarele melodii : 1. ce-ai facut din mine fata? 2. fata cu parul inele; 3.blestem ziua intilnirii sau condorul. Intradevar e dorul calota.SUCCES!