| Andreutza_8846 a întrebat:

Playlist pentru majorat.
astept pareri. toate genurile veche, noua. fara manele :-s
mai este un pic si vine majoratul meu si vreau sa iasa bine.
funda pentru care imi place cel mai mult.
mersi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| cretucristi a răspuns:

Eu zic muzica mai calma cand sunteti la masa/la inceputul majoratului bruno mars -grenade Nelly-just a dream katy perry -firework si cand atmosfera se incinge voltaj -ca la 20 de ani hi-cu gasca mea ceva de genu si cand devineti mai melancolici/betii ombladon -daca pozele ar vorbii parazitii si pe sfarsite ceva beethoven. si LA MULTI ANI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra-something new; mohombi-bumpy ride; selena gomez-failing down; sabrina-boys, boys, boys; alexandra stan-mr saxobeat; miley cyrus-party in the usa; papa americano; puya-american dream, v. i. p; andra-abelia; hannah montana-gonna get this; nick jonas-introducing me. sper sa-ti fie de folos am cautat sa-ti dau cele mai frumoase si ritmate melodii.ai de ales ceva.trebuie sa iti placa macar una daca nu toate.nu vreau nimic in schimb. mi-a facut placere sa te ajut.imi place sa ajut oameni!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si majoratul meu se apropie si am de facut un playlist.Peresupun ca al tau a fost imi dai si mie cateva idei pentru melodii?:*