| elena19_1687 a întrebat:

Poate ca stiti filmul the back-up plan(plan de rezerva) cu jennifer lopez, atunci cand ea este in drum sper ferma iubitului sau, este redata o melodie, as vrea sa stiu cum se numeste...stie careva?:*

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Astea sunt toate melodiile din film, daca cauti pe youtube in 5 minute o gasesti care ii:
"What Is Love?" – Jennifer Lopez (also featured on Love?)
"Say Hey (I Love You)" – Michael Franti & Speerhead
"Fallin' For You" – Colbie Caillat
"Disco Lies" – Moby
"A Beautiful Day" – Indie.Arie
"Key To My Heart" – Jessica Jarrell
"Crabbuckit" – K-os
"Bottles"-VV Brown
"You Me & The Bourgeoisie"- the submarines
"Let's Finish (Sinden Remix)" – Kudu
"Day Dream" -Title Theme From The Back-up Plan" – Stephen Trask
"She Drives Me Crazy" – Raney Shockne f/Barbara Perry
"What A Wonderful World" – Raney Shockne f/Barbara Perry

1 răspuns:
| Scortisoara a răspuns:

Află singurică. Nu e chiar aşa greu să dai un search pe google. :) Aici sunt toate melodiile, le poţi asculta pe fiecare şi astfel o vei găsi pe cea pe care o cauţi: http://www.movie-moron.com/? p=12344