| xLaLaBandxD a întrebat:

Poii.am si eu o intrebare am nevoie ca voi sa alegeti o vedeta! Demi Lovato Selena Gomez Miley Cyrus Jasmine Villegas Nicole Anderson sau Ashley Tisdale? [ eu o aleg Demi Lovato :X ]

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Și răspunusul e... sunt toate oribile.
Eu aleg Guns n Roses : http://www.youtube.com/watch?v=oobDQ0vdm8M&feature=related

| AnaisC a răspuns:

Bai eu t-as alege o vedeta da...:-? nu prea vad niciuna pe aici.Hai sa-ti explic o chestie:
Fetitele care apar in seriale pe Disney nu se numesc vedete nu, nu...
NoRock!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| thegreatgatsby a răspuns:

Jasmine V nu e vedeta laughing
Mie imi plac toate in afara de Ashley.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tarja Turunen

| OHmyGosh a răspuns:

Miley Cyrus nu,Jamine Villeags nici nu-i vedetalaughing,Nicole Andresen abia daca o cunosc cativa oamenilaughing,Ashley Tisdale la fel,iar Demi la fel.
Selena Gomez e chiar vedeta in adevaratul sens al cuvantului:tine la fani,ii iubeste, ce face e din placere, nu are fite...e superba si foarte talentata.N-ai ce sa-i reprosezi rau! Decat invidosii fac astatongue

| SellyDemmzy a răspuns:

Demii my idol

| Bya202 a răspuns:

Eu le aleg pe selena gomez si demi lovato.

| Roxpook a răspuns:

Demi lovato