| UnNumeCaToateAltele a întrebat:

Putem spune ca heavy metalu e tot rock? Parerea mea este ca nu putem spune asta chit ca e un subgen al muzicii rock...

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

La cate subgenuri sunt nici nu ma mai intereseaza care ce e.Nu-ti mai bate capul.
Asculta muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ca e un subgen. Daca tu susti ca nu e rock, tie a ce iti suna? Heavy-metalu' e rock toata ziua si noaptealaughing, doar nu o fi pop sau dancelaughing

| 1DeadMemories a răspuns:

Ai dreptate. Dupa parerea ta, Judas Priest sau Black Sabbath, canta ce fel de muzica? de camera laughing)