| GeorgyAna2002 a întrebat:

Puteti sa.mi spuneti mai multe informatii despre Perrie Edwards?
DAU FUNDA!✌

Răspuns Câştigător
| RebekaDiana12 a răspuns:

Parintii ei sunt: mama Debbie Duffie și tatăl Alexander Edwards.Ea are un frate mai mare, Jonnie. Părinții ei sunt ambii cântăreți. Tatăl ei Alex este într-o bandă nesemnata. Mama ei a fost o cântăreață. Nu avea nici o ambiție cântând până destul de recent. Ea a spus: "Am crezut că am fost doar o cântăreață obișnuit am făcut câteva spectacole la școală, dar a fost întotdeauna în partea din spate nu am avut încredere să-l facă bine acum, cu aceste fete, totul funcționează..." Înainte de a intra X Factor, Perrie a fost de planificare pentru a începe o măsură artele spectacolului

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Edwards sa născut la 10 iulie 1993 (21 de ani), [81], și a crescut în South Shields, Tyne and Wear părinților Alexander Edwards și Deborah Duffy. Edwards are un frate mai mare pe nume Jonnie. Primul ei audiție a fost "Ar trebui sa stii" de Alanis Morissette. [82] Perrie participat anterior Școala primară Radipole în Weymouth înainte de a trece înapoi la South Shields. [83] Perrie este un absolvent de Sf. Petru și Pavel RC Școala primară și a participat Mortimer Community College timp de cinci ani, atât în South Shields, unde a excelat în ambele subiecte academice și de performanță. [83] Edwards s-a transferat de la Newcastle și a absolvit Colegiul unde a primit un BTEC în Performing Arts. [83] în 2011, Edwards primul Un cunoscut cântăreț direcție Zayn Malik în timpul ei pe X Factor, a început dating în martie 2012. [84] În 2013, Edwards sa logodit cu Malik. [84] În 2015, Edwards a remarcat că erau "prea ocupat" de a se căsători și că o nuntă se va întâmpla "în cele din urmă".

Funda te rog.