| only me a întrebat:

Rock trist. Ce melodii >stiti?: cat mai multe plz.big grin
funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Pai incearca sa cauti pe youtube Gothic Music- For a lost Love. O sa gasesti mai multe melodii pe langa asta tot asa gothic si instrumental toate sunt absolut superbe:X si mai poti asculta Nightwish trupa de metal si metal symphonic. De asemenea mai este si Evanescence are niste melodii absolut superbe dedicate surorii ei care a murit(evanescence-like you).

| LuCyY_6139 a răspuns:

Linkin Park-What I've Done... http://www.youtube.com/watch?v=8sgycukafqQ