| anonim_4396 a întrebat:

imi puteți da niște versuri rap ca sa imoresionez o fata(o plac ffffff mult)? Funda!winking

5 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraieră ar fi aia să se lase impresionată de nişte versuri, care nici măcar nu sunt ale tale.

| Swal a răspuns:

Salut..iti recomand C.I.A - Unde e ea sau Nane - Diamant si suport thinking

| BuBuMik95 a răspuns:

Nane - ca o stea happy pe mine m-a impresionat blushing

| Crissa16 a răspuns:

Ego - Pentru Că Te Iubesc. http://www.youtube.com/watch?v=HdHm2qpztwQ&feature=player_detailpage şi spune-i că o placi mult şi atunci când vorbeşti cu ea îţi pierzi cuvintele :o3. Şi spune-i că versurile exprimă tot ceea ce simţi tu pentru ea. :* Baftăăă :x