| cuticaadrian a întrebat:

Sal TPU
Mi-am luat o chitara electrica cu amplificator si cablu si s-a stricat cablu
Imi puteti spune niste magazine unde pot gasi si daca se poate si adresele, preturile
Si ce fel de mufe trebuie sa conectez chitara la pc si cat costa
Funda la primul

Răspuns Câştigător
| nooname237 a răspuns:

Pai in primul rand poti gasi cablu la orice magazin de muzica din orasul tau Si costa aproximativ 40-50 lei. Ca sa conectezi chitara la pc iti trebuie un adaptor jack mare-mic. si costa intre 5-10 lei.Si adaptorul tot la magazin de instrumente se gaseste. Sper ca te-am ajutat. Funda?