| FirstplaceXXX a întrebat:

Sall all! cine stie rog sa raspunda! Artistii, cantaretii si mondenitatile ajung la pensie? adica la 50 si ceva de ani dispun de bani din partea statului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi se pare ţie că a ieşit vreunul la pensie? Vedetele rămân vedete până la moarte, nu-ţi fă tu griji în privinţa banilor pe care-i primesc ei, că dintr-o simplă apariţie televizată pot primi mai mulţi bani decât primesc bunicii noştri într-un an.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu cred deoarece ei sunt pe cont propriu, nu muncesc pentru stat! happy
Doar daca si-au facut pensii private!