| myharock a întrebat:

SAll. Ce parere aveti despre Rihanna? Aveti funda...

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Mie unul imi place cum canta.Ador melodiile ''Take a bow'',''Only Girl'',''Russian Roulete'' dar si celelalte.Nu ma deranjeaza deloc faptul ca-i mulatra.
Toate melodiile ei sunt super, dupa parerea mea.Eu o ascult.
Numai bine

4 răspunsuri:
| Adela_8896 a răspuns:

Buna! Cred ca este o femeie :nebuna, aventuroasa, sexy la varsta ei si frumoasa.

| aventador a răspuns:

E foarte tare, mie imi place la nebunie cum canta

| aventador a răspuns:

Imi place la nebunie rihanna

| PowerToYou a răspuns:

Pai...acum cativa ani era mai normala.Acum s-a si vopsit si are parul ala rosu...pare cam vulgara asa.A inceput sa faca videoclipuri destul de ciudate dar si interesante.Totusi imi place de ea si asa.big grinbig grin