| ILoveJussB a întrebat:

cine stie cum sa bage muzica pe telefon? plzz funda

Răspuns Câştigător
| AnnyLovx a răspuns:

1: cu cablul de date
2: daca ai card in telefon foloseste cititorul de card
3: cauta programe de pe care sa downloadezi muzica pe telefon
daca ai Samsung cu taci' intra pe internet pe teolefon pe "waptrik" si poti downloada muzica, poze si tot felul de aplicatii si jocuri pe telefon

FUNDA?

2 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Cu cablul de date

| Decrepit a răspuns:

Varianta 1.Cablul de date.Foarte usor, rapid, eficient si poti transfera in masa melodii.

Varianta 2.Vesnicul schimb de melodii de pe telefon pe telefon, cu ajutorul Bluetooth-ului.

Varianta 3. Ia-ti matale programul asta http://www.bluesoleil.com/index.aspx

Cu ajutorul lui,transferi melodii de pe PC pe telefon,dar iti trebuie si device-ul,care insa poate fi "copiat" informatic, daca te pricepi, astfel incat sa nu ai device-ul in calculator, insa programul sa cunoasca o copie facuta dupa el, pe care sa o ai in calculator.Dezavantajul este ca transfera melodie cu melodie, adica fara o rata mare de transfer, ca la cablu, insa e cea mai eficienta.